سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

۰۲۱-۸۸۷۳۱۱۰۷

«مهار تورم، رشد تولید»

سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

اخبار شرکت سیمان شمال

خانه / اخبار / مراسم معارفه مهندس علیرضا همتی در کارخانه سیمان شمال

مراسم معارفه مهندس علیرضا همتی در کارخانه سیمان شمال

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان شمال، صبح روز یکشنبه  ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ مراسم معارفه سرپرست جدید شرکت سیمان شمال ، مهندس علیرضا همتی در سالن جلسات کارخانه این شرکت با حضور معاونین هلدینگ سیدکو و مدیران و معاونین  شرکت سیمان شمال برگزار شد.

در این مراسم مهندس مهدی تابش ، مهندس رامین جعفرزاده و مهندس زنگنه نمایندگان هلدینگ سیدکو ضمن تشکر از زحمات بی دریغ دکتر حسین فاتح مدیرعامل سابق شرکت سیمان شمال و خسته نباشید به ایشان و خوش‌آمدگویی به مدیریت جدید این شرکت آرزوی موفقیت و سربلندی و توفیق برای مهندس علیرضا همتی داشته و حضور ایشان که عضو با سابقه‌ای از صنعت سیمان هستند را منشا خیرو برکت دانسته و راهی روشن در این شرکت را برای ایشان آرزو نمودند.

دکتر حسین فاتح نیز ضمن خوش‌آمد‌گویی به مدیریت جدید آرزوی تحقق اهداف وتعالی شرکت سیمان شمال را داشته و از تمامی مدیران مجموعه جهت همکاری و تلاش‌های شایان آن‌ها تشکر و قدردانی کردند.

مهندس علیرضا همتی نیز ضمن تشکر از توضیحات نمایندگان هلدینگ سیدکو و دکتر فاتح ،و خداقوت به تمامی مدیران و خانواده بزرگ سیمان شمال ، بیان کردند:  در تمامی‌ سال‌های فعالیت در صنعت سیمان براین باور بوده‌ام که همه اعضای یک شرکت جزیی از خانواده ام‌ بوده‌اند و تمامی تلاش و دغدغه ذهنی بنده حفظ وحدت و همدلی میان اعضا در تمامی سطوح که در نهایت منجر به رشد و تعالی سازمان می‌شود است.

مهندس همتی همچنین در ادامه برای دکتر فاتح آرزوی موفقیت و سربلندی در آینده پیش رو داشتند.

در ادامه این مراسم معاونین و مدیران این مجموعه ضمن خوش‌آمد گویی به مدیریت جدید به معرفی خود پرداختند.

همچنین مهندس همتی به همراه نمایندگان هلدینگ سیدکو از مرکز در حال تکمیل تحقیقات بتن شرکت سیمان شمال بازدید نموده و دکتر نوری‌فرد مدیر مهندسی فروش شرکت سیمان شمال و سرپرست مرکز تحقیقات بتن به ارائه گزارش از روند ساخت و تجهیز این مرکز برای حاضرین پرداخت.

انتهای پیام/

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

لطفا نظر خود را در مورد این خبر بنویسید