× درباره ما
معرفی شرکت اهداف و مشی شرکت هیات مدیرهساختار حاکمیت شرکتیتقدیرنامه هاواحد HSEمحیط زیست
حوزه ریاست
سخنی از مدیرعامل سیدکوپیام مدیرعامل پیام هیات مدیره
محصولات
سیمان پورتلند تیپ 2 سیمان پورتلند پوزولانی سیمان سفید سیمان رنگیشاخص ها و امتیازاتمراحل بهره برداری واحدهاتاریخچه سیمان
بازاریابی و فروش
فروشپورتال فروشفرم های نظر سنجی
اطلاع رسانی
اخبارانتصابات
منابع انسانی
چارت سازمانینیروی انسانیمدیران شرکتاستخداماتوماسیون اداری
مالی و سهام
اطلاعات مالی
صورت هاي مالي شركتگزارش تفسيريگزارش فعالیت
سهامداران اصلی و عمده سرمایه شرکت سرمایه گذاریهای شرکتاطلاعات مالی و سهام سؤالات متداول سهامداران
قوانین و مقررات
مبارزه با پولشویی
قوانینآئین نامه های برون سازمانیدستور العمل های برون سازمانینگاهی به تاریخچه پولشوییاستاندارد های بین المللیتاثیر پولشویی بر اقتصادترجمه اسنادیطرح های پژوهشی
Company Infoتماس با ما
02188669988
info@shomalcem.com
اتوماسیون اداری
برگزاری کمیته فنی هلدینگ سیدکو در شرکت سیمان شمال

برگزاری کمیته فنی هلدینگ سیدکو در شرکت سیمان شمال

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1402

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان شمال، جلسه کمیته فنی هلدینگ سیدکو با حضور کارخانه سیمان شمال، سیمان ساروج، سیمان مازندران، سیمان کرمان و سیمان مازندارن ,چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در محل کارخانه شرکت سیمان شمال برگزار شد.

در این جلسه دکتر حسین فاتح مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت سیمان شمال ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان این جلسه با اشاره به بازدید های دوره‌ای مدیران کارخانه‌جات از شرکت‌های تابعه هلدینگ اظهار داشت: قطعا این بازدیدها منشا اثر و محور خیر و برکت در شرکت های سیمانی خواهد بود.

وی افزود: برگزاری چنین دوره‌هایی به صورت تخصصی تر در حوزه هایی همچون برق ، معدن و سایر حوزه‌ها بسیار تاثیرگذار است، زیرا باعث پیشرفت و نگاه تازه و تخصصی تر در حوزه‌های مدیریتی و تبادل نظر مثبت می‌شود.

مهندس جعفرزاده مدیر فنی مهندسی هلدینگ سیدکو با اشاره به نتایج بازدیدهای اخیر از کارخانه سیمان شمال بیان داشت: در مرحله اول روحیه همدلی پرسنل در این کارخانه بسیار قابل توجه است، امروز شاهد جو مثبت و رو به جلو در این شرکت هستیم در مرحله دوم نظافت این مجموعه پیشرفت بسیار زیاد و قابل توجهی داشته است.

وی افزود: یکی دیگر از ویژگی های مثبت در این دیدار فعالیت بسیار خوب در حوزه روابط عمومی مجموعه سیمان شمال بوده است که جای قدردانی بسیار دارد.

جعفر زاده در ادامه گفت: یکی دیگر از اقدامات بسیار خوب این شرکت را اقدامات تفصیلی معدن و مدیریت بازسازی خطوط تولید برشمرد.

دکتر حسین فاتح ضمن تشکر و تایید صحبت های مهندس جعفر زاده در خصوص نتایج بازدید خود از مجموعه سیمان شمال گفت: سعی ما در این شرکت بر این است که با بکارگیری از افراد مجرب حرکتی رو به جلو داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت سیمان شمال افزود: شرکت سیمان شمال در زمینه محیط زیست نیز گام‌های مثبتی برداشته است و با بکار گیری مشاورین و متخصصین این حوزه در صدد تدوین سند جامع محیط زیست هستیم، همچنین در بحث HSE فعالیت رو به جلو داشته ایم.

دکتر فاتح بیان کرد: در حوزه نظافت صنعتی نیز اقدامات بسیار مثبتی صورت گرفته است، همچنین از دیگر اقدامات مهم شرکت سیمان شمال برگزاری جلسات هفتگی کمیته مهندسی فروش بوده است که به عنوان مثال در حوزه HSE به دلیل پویا بودن با چالش ها و کاستی هایی همراه هستیم.

وی افزود: در حوزه معادن نیز برای هرسه معدن در شرکت سیمان شمال برنامه های بلندمدت و کوتاه مدتی در نظر گرفته ایم.

در ادامه این جلسه :دکتر حسینی مقدم مدیرعامل شرکت سیمان فیروز کوه، با اعلام اینکه در ماه های دی و بهمن با مشکل قطعی گاز مواجه بوده ایم گفت: این مشکل باعث کسری تولید کلینکر شد که امیدواریم این کسری با همت همه کارخانه‌ها جبران شود.

 در ادامه دکتر عادل اعترافی مدیر کارخانه شرکت سیمان شمال، به ارائه گزارش پروژه‌های انجام شده و در حال تکمیل این کارخانه پرداخت و افزود تلاش ما در این شرکت تکمیل پروژه‌های مذکور و راستی آزمایی آن‌ها تا حصول کامل نتیجه می‌باشد.

دکتر اعترافی افزود: با تلاش مهندسین و مخصصین این شرکت شاهد رشد و پیشرفت روزافزون در حوزه‌های مختلف هستیم.

همچنین در این جلسه مدیران فنی مجموعه سیمان شمال (مهندس لک ، مهندس جمالی، مهندس هاشمی، مهندس رامین )به ارائه گزارشات خود برای حاضرین جلسه پرداختند.

در انتهای این جلسه دکتر زنگنه معاون امور شرکت های هلدینگ سیدکو ،ضمن تشکر از توضیحات مدیران مجموعه سیمان شمال از تلاش‌های این مجموعه قدردانی و تاکید کرد امیدواریم با همت افراد حاضر در مجموعه سیدکو شاهد تکمیل پروژه‌ها و رشد روزافزون این مجموعه باشیم.

انتهای پیام

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید:
نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید.
نام شما:
نظر شما:
پست الکترونیک:
وبسایت:
عبارت امنیتی:
نظر کاربران در مورد این مطلب:

هیچ نظری برای مشاهده وجود ندارد.

تجدید میثاق کارکنان شرکت سیمان شمال با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامیزنجیره فعالیت‌های هلدینگ سیدکو کامل می‌شود برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) در شرکت سیمان شمالمراسم معارفه مدیر مکانیک شرکت سیمان شمالمراسم معارفه مدیر حسابرسی و مدیر اداری و منابع انسانی شرکت سیمان شمالجلسه مسئولین شهرستان پردیس در شرکت سیمان شمالمعادن شرکت سیمان شمال در یک نگاهحضور کارکنان شرکت سیمان شمال در مراسم زیست محیطی گرامیداشت روز زمین پاکمراسم معارفه رییس امور انبارهای شرکت سیمان شمالبرگزاری جلسه عملکرد چهارماهه منتهی به پایان فروردین سال ۱۴۰۲برگزاری کمیته فنی هلدینگ سیدکو در شرکت سیمان شمالبرگزاری دوره آموزشی آشنایی با انواع غبارگیرها اولین دوره آموزش زبان انگلیسی در شرکت سیمان شمالبرگزاری دوره آموزش نرم افزار استقرار سیستم مدیریت عملکرد(سیمرغ)مراسم گرامیداشت روز کارگر در شرکت سیمان شمال
شرکت سیمان شمال
تولید کننده سیمانخاکستری و سفید دارای سه خط تولید مدرن میباشد
لینکهای مفید
اطلاعات تماس
  • تهران، خیابان شهید بهشتی، بعد از پل مدرس، نرسیده به بخارست پلاک ۲۶۹
  • 02188731106
  • 02188734996
  • info@shomalcem.com

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت سیمان شمال میباشد.

طراحی توسط : پویا وب