× درباره ما
معرفی شرکت اهداف و مشی شرکت هیات مدیرهتقدیرنامه هاواحد HSEمحیط زیست
حوزه ریاست
سخنی از مدیرعامل سیدکوپیام مدیرعامل پیام هیات مدیره
محصولات
سیمان پورتلند تیپ 2 سیمان پورتلند پوزولانی سیمان سفید سیمان رنگیشاخص ها و امتیازاتمراحل بهره برداری واحدهاتاریخچه سیمان
معاونت بازرگانی
مدیریت خرید سیمان شمال مدیریت بازاریابی و فروشفرم های ارزیابیپورتال فروش
اطلاع رسانی
مقالاتانتصابات
منابع انسانی
چارت سازمانینیروی انسانیمدیران شرکتاستخداماتوماسیون اداری
مالی و سهام
سهامداران اصلی و عمده سرمایه شرکت سرمایه گذاریهای شرکتاطلاعات مالی و سهام سؤالات متداول سهامداران
قوانین و مقررات
مبارزه با پولشویی
قوانینآئین نامه های برون سازمانیدستور العمل های برون سازمانینگاهی به تاریخچه پولشوییاستاندارد های بین المللیتاثیر پولشویی بر اقتصادترجمه اسنادیطرح های پژوهشی
Company Infoتماس با ما
02188669988
info@shomalcem.com
اتوماسیون اداری

بازدید مدیر عامل شركت سرمايه گذاري گروه توسعه ملی ازكارخانه سیمان شمال

شنبه 19 تیر 1400

بازدید مدیر عامل شركت سرمايه گذاري گروه توسعه ملی ازكارخانه سیمان شمال

دکتر امیر تقی خان تجریشی روز چهار شنبه 06/12/1399 با معاونان این شرکت و مدیرعامل و هیات مدیره سیدکو از خط تولید کارخانه سیمان شمال بازدید میدانی بعمل آوردند.

دکتر امیر تقی خان تجریشی روز چهار شنبه 06/12/1399 با معاونان این شرکت و مدیرعامل و هیات مدیره سیدکو از خط تولید کارخانه سیمان شمال بازدید میدانی بعمل آوردند. و با حضور در یادمان شهدای سرافراز سیمان شمال به ادای احترام و قرائت فاتحه پرداختند و از بخشهای مختلف کارخانه بازدید بعمل آوردند.
پس از بازدید در محل سالن کنفرانس شرکت سیمان شمال، در جلسه ای با حضور تعدادی از کارکنان و مدیران حضور یافتند.
ابتدا مدیرعامل شرکت سیمان شمال، جناب آقای دکتر باقری ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و حضار در جلسه گزارش مبسوطی از روند تعمیرات اساسی کارخانه را باستحضار حاضرین در جلسه رسانید و به بیان اهداف و برنامه های آتی شرکت برای دستیابی به چشم انداز تدوین شده پرداختند.
سپس،جناب آقای دکترحامد اصل روستا، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان به بیان مشکلات عملکردی تولیدکنندگان سیمان پرداخت و اظهار داشتند: اگر قیمت‌گذاری سیمان با همین روند با شرایط دستوری ادامه پیدا کند، ادامه حیات شرکت های سیمانی توجیه اقتصادی ندارد. ایشان افزودند: افزایش نرخ سیمان متناسب با با تورم اعلامی نبوده است. اگر در مقایسه با سایر صنایع آن را بررسی کنیم، باز هم به اندازه صنعت افزایش قیمت نداشته ایم. حال اگر از شمول قیمت‌گذاری خارج شویم ، می توان به حیات این صنعت امیدوار بود.
مدیرعامل سیدکو درپایان طی توصیه‌ای به سیاستگذاران و تولیدکنندگان این صنعت گفت: توجه به تجربه مشتری مداری در سطح کاربردی و استراتژیک اهمیت زیادی دارد. بنابراین در ارایه محصولات جدید، توجه به نیاز بازار می‌تواند به افزایش سوددهی شرکت منجر شود
در پایان جناب آقای دکترامیر تقی‌خان تجریشی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی عنوان نمودند سرانه مصرف سیمان، یکی از شاخص های توسعه یافتگی است . شرکت سیمان شمال با سابقه ای بالغ بر ۶۶ سال تولید سیمان و کلینکر، یکی از قدیمی ترین و مهمترین کارخانه های تولید سیمان استان تهران است که با سابقه درخشان در بازارهای داخلی و صادراتی، همواره به عنوان یکی از مهمترین شرکت های گروه توسعه ملی به شمار می رود.
مدیرعامل گروه توسعه ملی ، با نوید حل شدن بخش زیادی از مشکلات این شرکت، اظهار کرد که در سال آینده می توانیم با سبکبالی به یرنامه های مدون و استراتژیک سیمان شمال برسیم.
در این بازدید که به صورت مفصل از خطوط تولیدی این قطب سیمانی پایتخت صورت گرفت، تجریشی گفت: توسعه اقتصادی، همبستگی بالایی با صنعت سیمان دارد و سرانه مصرف سیمان، یکی از شاخص های توسعه یافتگی است. اما هنوز راه زیادی در پیش داریم تا به افق های برنامه ریزی شده در هلدینگ سیمانی توسعه ملی به منظور افزایش تولید و کسب سهم بازار بیشتر برسیم.
وی افزود: استفاده از دارایی های غیرمولد در راستای تولید ، اتفاق مبارکی است که گزارش آن می‌تواند برای گروه سیمان و سایر ذینفعان سودمند باشد.
در ادامه این مراسم به مناسبت میلاد فرخنده امیرمومنان علی (ع) و تجلیل روز پدر از کارگران و کارمندان نمونه این شرکت تقدیر به عمل آمد..

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید:
نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید.
نام شما:
نظر شما:
پست الکترونیک:
وبسایت:
عبارت امنیتی:
نظر کاربران در مورد این مطلب:

هیچ نظری برای مشاهده وجود ندارد.

واکسیناسیون پرسنل شرکت سیمان شمالبازدید مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران و هیات همراه از سیمان شمال دوره آموزشي«نگاهی به مدل ذهنی و فکری یک مدیر توانمند و خلاق در اداره و هدایت منابع انسانی » در كارخانه سيمان شمال برگزار شدآگهی مناقصه سرویس ایاب و ذهابهفته دولت مبارکتاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت بادفرا رسیدن ماه محرم تسلیت بادولادت امام موسی کاظم تبریک و تهنیت بادسلام بر غدیرعید قربان مبارکآگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان شمالآگهی تجدید مناقصه استخراج، بارگیری و حمل سنگ آهک از معدن کوه باداممراسم تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سیمان شمالبازدید مدیر عامل شركت سرمايه گذاري گروه توسعه ملی ازكارخانه سیمان شمالمراسم تودیع ومعارفه در شركت سيمان شمال
شرکت سیمان شمال
تولید کننده سیمانخاکستری و سفید دارای سه خط تولید مدرن میباشد
لینکهای مفید
اطلاعات تماس
  • تهران، خیابان شهید بهشتی، بعد از پل مدرس، نرسیده به بخارست پلاک ۲۶۹
  • 02188731106
  • 02188734996
  • info@shomalcem.com

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت سیمان شمال میباشد.

طراحی توسط : پویا وب