سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

۰۲۱-۸۸۷۳۱۱۰۷

«جهش تولید با مشارکت مردم»

سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

اخبار شرکت سیمان شمال

خانه / اخبار / اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به شرکت سیمان شمال

اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به شرکت سیمان شمال

نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان تهران در سالن شیخ صدوق آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با حضور مسئولان لشکری و کشوری به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار و به واحدهای تولیدی منتخب نشان اقتصاد مقاومتی اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان شمال، سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در این مراسم با بیان اینکه هم اکنون بزرگ‌ترین جنگی که بر ایران اسلامی تحمیل می کنند، جنگ اقتصادی است، اظهار کرد: مدیرعامل کارخانه، کارآفرین و کارگران در خط مقدم این جنگ هستند و ما باید با پشتیبانی از کارگران و کارخانه‌داران، موانع تولید را برطرف کنیم.

حمیدرضا الله بداشتی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور نیز در این جلسه گفت: جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی در راستای اصل ۲۰ از اصول ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی در استان تهران توسط سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) با کمک کارخانه‌ها، واحدهای تولیدی و صنعتی با بررسی اصول اقتصاد مقاومتی در آستان حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد.

بداشتی بیان کرد: این جشنواره با هدف الگوسازی مناسب در عرصه تولید کالا و خدمات، ایجاد فضای رقابتی مناسب در افزایش کیفیت تولید کالا و خدمات، گسترش ضریب نفوذ گفتمان اقتصاد مقاومتی در واحدهای تولیدی و خدماتی و هدایت عرصه تولید در زمینه پیروی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره ۱۱۵ واحد تولیدی مورد ارزیابی تخصصی قرار گرفت و در نهایت ۳۰ واحد تولید موفق به کسب امتیازات لازم شدند و نشان اقتصاد مقاومتی را دریافت کردند.

در انتهای این مراسم از تولیدکنندگان برتر استان تهران از جمله شرکت سیمان شمال تقدیر به عمل آمد.

پایان پیام/

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

لطفا نظر خود را در مورد این خبر بنویسید