سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

۰۲۱-۸۸۷۳۱۱۰۷

«جهش تولید با مشارکت مردم»

سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

اخبار شرکت سیمان شمال

خانه / اخبار / امضای تفاهم‌نامه همکاری انجمن سیمان و انجمن مواد نسوز

امضای تفاهم‌نامه همکاری انجمن سیمان و انجمن مواد نسوز

در حاشیه‌ی هفتمین نمایشگاه صنعت دیرگداز که از روز گذشته (سه‌شنبه) آغاز به کار کرده است، تفاهم‌نامه‌ای میان دو انجمن صنفی صنعت سیمان و انجمن صنفی مواد نسوز با هدف ایجاد قیمت رقابتی و کیفیت یکسان با محصولات مشابه خارجی به امضا رسید.

به گزارش ایسنا، هفتمین نمایشگاه صنعت دیرگداز با مشارکت تولیدکنندگان داخلی و خارجی از روز گذشته (۲۹ آذرماه) در محل نمایشگاه‌های هتل المپیک آغاز به کار کرده است.

طبق اعلام انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، در حاشیه این رویداد، تفاهم‌نامه همکاری میان انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و  انجمن صنفی کارفرمایان صنعت مواد نسوز به امضا رسیده است.

حمید فرمانی- رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان- در این رابطه اظهار کرد: هدف اصلی از امضا این تفاهم‌نامه، رشد و ارتقا همکاری‌های مثبت بین دو طرف، اعم از برگزاری همایش‌های مشترک، آموزش‌ها و ایجاد رابطه تجاری بلند مدت است.

وی افزود: باتوجه به اینکه مشتری ۴۰ درصد از تولیدهای صنعت نسوز، کارخانه‌های سیمان کشور هستند، امضا این تفاهم‌نامه به ایجاد یک همکاری خوب و مثبت و پایدار کمک کرده و باعث ایجاد هرچه بهتر عمل به تعهدات و ایجاد قیمت رقابتی و کیفیت یکسان با محصولات خارجی مشابه می‌شود.

این مقام صنعتی ابراز امیدواری کرد که با عقد تفاهم‌نامه‌هایی از این قبیل شاهد رشد و پیشرفت روزافزون صنعت سیمان و همکاری‌های مثبت میان این صنعت با صنایع دیگر باشیم.

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

لطفا نظر خود را در مورد این خبر بنویسید