سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

۰۲۱-۸۸۷۳۱۱۰۷

«جهش تولید با مشارکت مردم»

سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

اخبار شرکت سیمان شمال

خانه / اخبار / بازدید جناب آقای دکتر حمید فرمانی مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان ( سیدکو ) از شرکت سیمان شمال

بازدید جناب آقای دکتر حمید فرمانی مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان ( سیدکو ) از شرکت سیمان شمال

روز دوشنبه مورخ ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ دکتر حمید فرمانی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان ( سیدکو ) از کارخانه سیمان شمال بازدید نمودند. در این بازدید تعدادی از معاونین سیدکو، دکتر حسین فاتح مدیر عامل شرکت سیمان شمال و مدیران ارشد این شرکت، ایشان را همراهی می کردند.

دکتر فرمانی در بازدید از کارخانه، در جریان فعالیت های معادن شرکت، سنگ شکن ها، سالن اختلاط دوار، پری هیتر کوره خاکستری قرار گرفت و رهنمود های لازم در ارتباط با بهبود و ارتقاء وضعیت فنی شرکت ارائه نمودند.

پس از بازدید خطوط تولید، نشستی با حضور مدیران و رؤسا در سالن کنفرانس کارخانه برگزار گردید. در آغاز مراسم  مدیریت شرکت سیمان شمال ضمن خیر مقدم به مدیر عامل محترم سیدکو و هیئت همراه، از تلاش و حضور  همکاران تشکر نمودند

 در ادامه جلسه مدیران واحدها ضمن تشریح عملکرد واحدهای تحت مدیریت، نظرات، فرصت ها و تهدیدهای پیش روی شرکت و صنعت سیمان را مطرح  و تشریک مساعی نمودند.

متعاقبا دکتر فرمانی اظهار داشتن با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در مورد تولید، اشتغال و نبرد اقتصادی به اهمیت مسئولیت پذیری در هر یک از مشاغل و هم چنین اهمیت تولید و فعالیت اقتصادی در کشور پرداختند.

مدیرعامل سیدکو همچنین به موضوع های کلیدی و استراتژیک از جمله آموزش، لزوم مدیریت انرژی در صنعت و لزوم برنامه ریزی و اجرای پروژه در حوزه انرژی، توجه به نیازهای ذی نفعان سازمان از جمله سهامداران، نیروی انسانی، شرکای تجاری و برنامه ریزی جهت برآورد نیازها به صورت متوازن پرداختند.

در پایان این جلسه ۵ ساعته دکتر فرمانی ضمن قدردانی از مدیرعامل محترم شرکت، از همه همکاران حاضر در جلسه تقدیر و تشکر نمودند و ابراز امیدواری کردند. با همت همه همکاران عزیز و مدیریت جدید شرکت، شاهد تحول و پیشرفت هر چه بیشتر در شرکت سیمان شمال باشیم.

روابط عمومي شركت سيمان شمال

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

لطفا نظر خود را در مورد این خبر بنویسید