سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

۰۲۱-۸۸۷۳۱۱۰۷

«جهش تولید با مشارکت مردم»

سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

اخبار شرکت سیمان شمال

خانه / اخبار / مدیرعامل ؛ قطع گاز مهمترین چالش این روزهای سیمانی‌ها

مدیرعامل ؛ قطع گاز مهمترین چالش این روزهای سیمانی‌ها

عضو هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان افزود: امسال محدودیت و قطعی گاز در کارخانه‌ها زودتر از سال قبل آغاز شده و در حال حاضر گاز چندین کارخانه سیمان قطع شده است. این در حالی است که کارخانه‌ها به تازگی مشکلات ناشی از قطعی برق را پشت سر گذاشته‌اند. لذا به نظر می‌رسد باید برای استمرار تولید در مقیاس ظرفیت و حفظ تعادل عرضه و تقاضا در بازار و ثبات قیمت محصول، چاره‌جویی اساسی نمود.

مدیرعامل سیمان شمال در ادامه با تاکید بر اینکه قیمت سیمان در تورم قیمت مسکن تاثیری ندارد و باید قیمت آن در کشور منطقی شود گفت: باید به تدریج و با حذف قیمت‌های دستوری، قیمت واقعی سیمان مبنای معاملات داخلی قرار گرفته و بدین ترتیب امکان اصلاح قیمت‌های صادراتی نیز فراهم گردد، چون در حال حاضر صادرات این کالا عملاٌ به مفهوم صادرات انرژی می‌باشد و پرهیز از قیمت‌گذاری دستوری رمز بقاء این صنعت بوده و در نگاه میان مدت به نفع تولید کننده و مصرف‌کننده نهایی است.

وی در پایان افزود : واقعی نمودن قیمت سیمان در بازار، موجب حمایت از سهامداران خرد و بهبود وضعیت خرید و فروش سهام شرکت‌های سیمانی نیز می‌شود و از طرفی برای حمایت از سهامداران حقیقی باید سهامداران عمده حقوقی اقداماتی را مد نظر قرار داده و صرفاً به انتخاب بازارگردان کفایت نکنند.

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

لطفا نظر خود را در مورد این خبر بنویسید