سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

۰۲۱-۸۸۷۳۱۱۰۷

«جهش تولید با مشارکت مردم»

سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

شرکت سیمان شمال

خانه / سیمان شمال / واحد HSE

اقدامات اساسی انجام شده در واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)

  • رصد حوادث ناشی از کار و بررسی آماری حوادث در مقایسه با ۵ سال قبل ( در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ حدود ۴۳% کاهش حوادث از نظر وقوع داشته ایم.)
  • کلیه قراردادهای پیمانکاران مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت و جزییات بیشتری از الزامات ایمنی و بهداشت کار به منظور پیشگیری از حوادث به قراردادهای آنها اضافه شد. (پیمانکارانی که دارای ۲۵ نفر یا بیشتر هستند ملزم به استفاده از کارشناس ایمنی و بهداشت شدند.)به منظور تشویق کارکنان رعایت ضوابط HSE به عنوان امتیاز مثبت برای معرفی همکار نمونه و پاداش های مدیریتی در نظر گرفته می­شود.
  • به منظور تقویت روحیه دگرمراقبتی، علاوه بر خودمراقبتی و مشارکت پرسنل در اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی و مسئولیت اجتماعی آنها،کارکنان موارد شرایط ناایمن را گزارش می­دهند.
  • در سال ۹۸ گواهی بهره برداری از آزمایشگاه آنالیز مواد از سازمان انرژی اتمی اخذ شد و در حال حاضر آزمایشگاه X-RAY از طریق شرکت معتمد سازمان انرژی اتمی مورد پایش و ممیزی قرار می­گیرد.
  • در ماه های آخر سال ۹۸ به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری اپیدمی ویروس کرونا برنامه های بهداشتی مراقبتی، در قالب برنامه تعیین شده اقدامات لازم مانند پایش علائم بیماری، ضدعفونی کردن مستمر مکان ها، حذف تجمع کارکنان، تعطیلی سالن غذاخوری، تهیه و اهدا پک های بهداشتی و ضدعفونی به کارکنان و . . . انجام شد.

روابط عمومی شرکت سیمان شمال