سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

۰۲۱-۸۸۷۳۱۱۰۷

«جهش تولید با مشارکت مردم»

سهامی عام

 

شرکت سیمان شمال

SHEMAL CEMENT COMPANY

اخبار شرکت سیمان شمال

خانه / اخبار / پیگیری کمیسیون اقتصادی مجلس و انجمن صنفی برای حل مشکلات صنعت سیمان

پیگیری کمیسیون اقتصادی مجلس و انجمن صنفی برای حل مشکلات صنعت سیمان

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان شمال، حمید فرمانی، رئیس انمجن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان پس از جلسه با محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلام به توضیحاتی درباره این جلسه پرداخت: جلسه‌ای از طرف انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با ریاست محترم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و با حضور مدیران عامل هلدینگ‌های سیمانی و نمایندگان برخی از شرکت‌ها برگزار شد.

به گفته فرمانی، این جلسه به طور تخصصی مربوط به صنعت سیمان بود. در آغاز جلسه وضعیت کلی صنعت اعم از شرایط تولید، تحویل محصول و صادرات تشریح و در ادامه با توجه به مشکلاتی که در صنعت سیمان وجود دارد؛ پیشنهاداتی برای توسعه صنعت سیمان و ارتقای کیفی و کمی مطرح شد.

وی با تاکید بر اینکه مهمترین مساله اصلی صنعت سیمان شامل تامین پایدار انرژی است توضیح داد: صنعت سیمان در حالی که نقش استراتژیکی در توسعه و آبادانی کشور دارد با مساله تامین پایدار انرژی روبرو شده است. این صنعت برای رفع نیازهای نهضت ملی مسکن آمادگی کامل را داشته و این امر نیازمند تامین پایدار انرژی است.

فرمانی در پایان خبر داد: بر اساس این جلسه مقرر شد با پیگیری کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دستگاه های مسئول و ذی ربط طی دو ماه آینده با همکاری انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان موضوع را بررسی کرده و جلسه ای را در این خصوص تشکیل دهند تا نتیجه اقدمات مورد بررسی قرارگیرد.

انتهای پیام/

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

لطفا نظر خود را در مورد این خبر بنویسید